The Mandalorian fragmanı yayınlandı, dizi 12 Kasım'da çıkıyor

The Mandalorian

Star Wars hayranlarının merakla beklediği yeni The Mandalorian dizisi için ilk fragman yayınlandı. Disney ve Lucasfilm ortak yapımı olan dizi Disney+ platformu üzerinden 12 Kasım'da gösterilmeye başlanacak. The Mandalorian birçok kullanıcı için tek başına Disney+'a abone olmak için yeterli görülüyor

İlk The Mandalorian fragmanı yayınlandı

Narcos dizisindeki Escobar rolüyle tüm dünyada tanınan Pedro Pascal dizide galaksinin uzak uçlarında yer alan yalnız bir Mandalorian savaşçısını canlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda bazı tanınmış yüzler var: Gina Carano (Deadpool) Cara Dune karakterini, Carl Weathers (Predator) Greef Carga'yı ve Omid Abtahi (American Gods) Dr. Pershing'i oynuyor. Werner Herzog (Grizzly Man), Nick Nolte, Giancarlo Esposito ve Emily Swallow'un rolleri henüz bilinmiyor.

İLGİLİ:  George Clooney Netflix filminde yönetmen ve aktör olacak

Dizinin konusunda The Mandalorian, Headhunter'dan aldığı görevi yerine getirmek için uzak bir galaksiye gidiyor. Burada Republic için çalışan askerler arasında bulunan Gina Carano ile karşılaşıyor. Baş karakter dizi boyunca bu uzak galaksideki kendi yerini bulmaya çalışıyor.

Dizide kullanılan IG-11 robotunu Taika Waititi seslendirdi. Dizi konusu itibariyle Empire'ın yıkılışından sonraki bir zamanda geçiyor ve First Order'ın henüz ortaya çıkmadığı dilimi ele alıyor.

Resmi açıklamaya göre The Mandalorian konusu şöyle:

Jango ve Boba Fett'in hikayelerinin ardından, Yıldız Savaşları evreninde yeni bir savaşçı doğar. The Mandalorian, Empire'ın düşüşü ile First Order'un doğuşu arasında geçmektedir. New Republic'in yönetiminden çok uzaktaki bir galakside yaşayan yalnız bir silahşörün karşılaştığı zorlukları izliyoruz.

Yeni Star Wars dizisini Jon Favreau yazıyor. Kendisi aynı zamanda yapımcı ve yönetici pozisyonlarında yer alıyor. Hikayenin işlenişinden karakterlere kadar Favreau birçok noktada kontrol sahibi olacak. İlk bölüm Star Wars: The Clone Wars ve Star Wars Rebels animasyon filmleriyle bilinen Dave Filoni tarafından çekildi.

İLGİLİ:  Apple TV+ çıktı: Fiyatı, dizi ve filmleri, Netflix ve Disney+ gibi servislerle karşılaştırması

Dizinin diğer yöneticileri arasında Kathleen Kennedy ve Colin Wilson var. Ek yönetmenler Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Bryce Dallas Howard (Solemates) ve Taika Waititi (Thor: Ragnarok) olarak sıralanıyor.

The Mandalorian Disney+'ta 12 Kasım 2019'da çıkış yapacak.

the Mandalorian dizi afişi

Yazımız burada son buldu. Daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://evrenatlasi.org/k/sanat/