Disney Plus'tan üç yeni Marvel dizisi: She-Hulk, Ms. Marvel ve Moon Knight

she-hulk moon knight ms.marvel

Disney Plus daha önce dört yeni Marvel dizisi ve animasyonunu duyurmuştu. Disney bu cuma günü üç yeni dizisini daha açıkladı. Marvel Sinematik Evren'in arkasındaki yönetici isim olan Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, D23 fuarında Disney Plus'ın She-Hulk, Bayan Marvel ve Moon Knight karakterlerine dayanan diziler hazırlayacağını resmen açıkladı.

Disney Plus'tan She-Hulk, Ms. Marvel ve Moon Knight dizileri

Jennifer Walter ismindeki She-Hulk karakteri, Bruce Banner'ın kuzeni olarak biliniyor. Banner'ın kanının nakledildiği Jennifer süper insan güçlerine sahip oluyor. Ms. Marvel karakteri ise Marvel'ın ilk Müslüman süper kahramanı. Kendisi Kamala Khan adında Jersey City doğumlu bir Pakistanlı. Ms. Marvel'ı Carol Danvers oyunculuğuyla beyaz perdede izledik. Son olarak Moon Knight eski bir asker ve CIA ajanı. Mısır tanrısının gücüne sahip ve birden fazla kişiliğe bürünebiliyor.

İLGİLİ:  Super Smash Bros. Ultimate DLC karakterleri merak uyandırıyor

Bu yeni duyurulan dizilerle beraber, Disney Plus'ta bulunan Marvel içeriklerinin yayın programı şöyle oldu:

  • The Falcon and The Winter Solider live-action dizisi Anthony Mackie ve Sebastian Stan ile birlikte 2020 sonbaharında geliyor.
  • 2021 baharında Tom Hiddleston'un başrolünde olacağı Loki başlıyor.
  • 2021 ilkbaharında WandaVision geliyor. Paul Bettany, Vision ve Elizabeth Olsen ise Scarlet Witch rollerinde oynayacak.
  • Jeremy Renner'ın başrolünde olduğu Hawkeye serisi 2021 sonbaharında çıkıyor.
  • Marvel'in ilk animasyon dizisi olan What If…?, Marvel'ın birçok hikayesindeki önemli anların alternatif hallerini sunan ilginç bir dizi olacak.
İLGİLİ:  Netflix'in The Witcher dizisinden ilk görüntüler

Disney Plus'tan üç yeni Marvel dizisi: She-Hulk, Ms. Marvel ve Moon Knight yazımız burada son buldu. Daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://evrenatlasi.org/k/sanat/

Yayım tarihi
Sanat olarak sınıflandırılmış

Burcu Kara tarafından

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.