Apex Legends Battle Pass: Level 110'a hızlıca ulaşmak

golden idol havoc

Apex Legends'ın ilk sezonunun ve Battle Pass'in başlamasından bu yana 20 günden fazla bir zaman geçti. Oyuncuların Battle Pass seviyelerini ilerletmeye devam etmeleri ve 100'ün üstüne (örneğin, Level 110) çıkarmaları için 70 günleri daha var. Bunu hızlıca yapmak için bilmeniz gerekenleri sıraladık.

Battle Pass seviyesini daha hızlı yükseltmek için bilmeniz gerekenler

Apex Legends Battle Pass: 110 Level'a hızlıca ulaşmak
Tarihleri kontrol edin ve ne zaman 110'a ulaşabileceğinizi görün

GamingFeature, oyuncuların sezon sonuna kadar seviye 110'a ulaşmak için şimdiden nerede olması gerektiğini ve aynı zamanda bu hedefe ulaşmak için kullanmaları gereken en iyi yöntemleri gösteren bir infografik hazırladı. Buna göre 8 Haziran'da seviye 100'a ulaşmayı ve altın Havoc skin'ini açmayı ümit eden oyuncuların şimdiden en az seviye 20 olmaları gerekiyor. Altın Havoc skin'inin yanı sıra seviye 110'a çıkmayı hedefleyenler ise bugün en az seviye 25 olmalılar.

İLGİLİ:  Apex Legends Caustic rehberi: İpuçları ve yetenekleri
Apex Legends Battle Pass: Level 110'a hızlıca ulaşmak
Level 110'a çıkmak için 300 bin XP'ye daha ihtiyacınız olacak

Her iki hedef de, 90 gün süren 1. sezonda eşit miktarda deneyim puanı (XP) kazanılmasını temel alıyor. 110 Level için gereken 3,2 milyon XP'ye ulaşmak için her gün ortalama en az 35,000 XP kazanılması gerek. Bu hem iyi hem de kötü. Çünkü Fortnite'tan farklı olarak, Apex Legends'ın Battle Pass yaklaşımı oldukça zayıf. Yapılacak günlük görevler veya buna benzer ilginç içerikler yok. O nedenle oyuncuların epey "grind" yapması gerekiyor ve bu biraz sıkıcı olabilir.

Battle Pass'te mümkün olduğunca hızlı ilerlemek isteyenler için akılda tutulması gereken bazı temel şeyler var. Çoğu deneyim puanı hayatta kalma sürenizden gelir (saniyede 3 puan). Her hafta Legend başına 25.000 XP bonus puanı kazanırsınız ve bu aktifken iki kat fazla Battle Pass puanı alırsınız. Bunların dışında, arkadaşlarınızla oynadığınızda da fazladan puan gelir. Kaldırdığınız her takım arkadaşı, öldürdüğünüz düşman, Kill Leader olmanız, en iyi 3 arasına yerleşmeniz veya Champion olmanız yine fazladan XP puanı sağlar. Aşağıda tüm puanları görebilirsiniz:

İLGİLİ:  Apex Legends: Sık sorulan sorular ve cevapları
Maç Başına XPXPBattle Pass Bonusu
Takımın hayatta kaldığı her bir saniye (arkadaş bonusu)0.15 (arkadaş başına)XP boost seviyesi başına +0.075 (%2.5) (arkadaş başına)
Takımın hayatta kaldığı her bir saniye3+3 (Legend başına 25.000 XP / hafta)
Her 100 hasar25
Kaldırılan her takım arkadaşı25
Her bir öldürme50
Kill Leader olmak50
Takım arkadaşını canlandırmak200
İlk 3'e yerleşmek300
Champion ile oynamak500
Maç kazanmak900

Günde 1 ila 1,5 saat oynarak Level 110 olabilirsiniz

Buna göre her hafta bir Legend'ın 50.000 bonus XP'sini harcamak ortalama 139 dakika alır. Eğer her gün 35.000 XP kazanmaya devam ederseniz, her hafta 5 Legend'ın Bonus XP'sini tamamlayarak sezon sonuna kadar The Golden Idol Havoc skin'ini açabilirsiniz ve ek olarak Level 110'a ulaşırsınız.

İLGİLİ:  Apex Legends 2. sezon ile gelen yenilikler ve değişiklikler

Eğer her hafta 20 saat Apex Legends oynarsanız tüm Legend'ların Bonus XP'lerini bitirmiş olacaksınız. Bu şekilde devam ettiğinizde 7,5 hafta gibi kısa bir süre içerisinde Battle Pass'ta Level 110'a ulaşmış olacaksınız. Daha az oynamayı planlayanlar ise bu süreyi 11.6 saate veya günde 1.7 saate indirilebilirler. Bu durumda Survival XP ve Bonus XP ile 110. seviyeye ulaşmak mümkün oluyor. Bazı bonus puanlar da kazanılacağı varsayılarak günde 1 ila 1,5 saat oynayarak 110 olmak mümkün.

90 günde 110 seviyeye ulaşmak basit bir iş değil. Ancak bir Battle Pass'iniz olsun ya da olmasın, tüm Apex Legends hayranları için kesinlikle erişilebilir bir hedef.

Apex Legends PC, PS4 ve Xbox One'dan oynanabiliyor.

Apex Legends Battle Pass: 110 Level'a hızlıca ulaşmak yazımız burada son buldu. Daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://evrenatlasi.org/k/rehber

Yayım tarihi
Rehber olarak sınıflandırılmış

Burcu Kara tarafından

Genellikle modern tarih, yakın tarih ve popüler bilim üstüne içerikler üretiyor. Özel ilgi alanları arasında Kuzey Afrika ve Güney Amerika'nın sömürge tarihi ve Avrupa'daki eski monarşiler yer alıyor.